Norėdami pateikti užsakymą:
print@bmkkc.lt
SUSISIEKITE SU MUMIS:
+370 6 181 0913
+370 6 068 1037
fine-art

FINE ART / GICLEE spauda

Dėl ypatingai aukštos spaudos kokybės meno kūrinio reprodukcija atrodys kaip originalus kūrinys! UAB „Biznio mašinų kompanijos kopijavimo centras“ siūlo identišką paveikslų, kitų meno darbų skaitmeninę spaudą ant Fine Art klasės medžiagų: popieriaus ir drobės.

Speciali rašalų spaudos technologija naudoja ypatingai aukštos skiriamosios gebos rašalo fotospausdintuvus, kurie:

  • turi labai platų spalvų diapazoną ir tiksliai atkuria originalias kūrinio spalvas;
  • naudoja blukimui atsparius pigmentinius rašalus – atspausti darbai puikiai tinka archyvavimui, ilgalaikiui saugojimui, kolekcionavimui.

Spausdinant giclee technologija, atliekama tiksli spalvų kontrolė, kuri reguliuojama ne tik profesionalių fotospausdintuvų, bet ir prižiūrima mūsų spaustuvininkų. Naudojamos tik aukščiausios kokybės natūralios medžiagos, kurių sudėtyje nėra rūgščių, baliklių.

Mūsų medžiagų asortimente visada rasite išskirtinės kokybės, vandeniui atsparią drobę Epson Water Resistant Matte Canvas bei specialiai meno kūrinių reprodukcijoms pritaikytą matinį 330 g/m2 popierių Epson Hot Press Bright.

Itin kokybiškomis garsių menininkų kūrinių reprodukcijomis papuoškite savo namų ar darbo erdvę. Iš gausios ir kaskart vis atnaujinamos mūsų dailės kūrinių galerijos išsirinkite paveikslą pagal mėgstamo menininko braižą, epochą, dailės stilių, kuris taptų interjero detale, puikia dovana.

Jei reikia patarimo, visada esame pasirengę Jums padėti!