Norėdami pateikti užsakymą:
print@bmkkc.lt
SUSISIEKITE SU MUMIS:
+370 6 181 0913
+370 6 068 1037
kopijavimas

Kopijavimas

Kopijuojame dokumentus, brėžinius, žemėlapius, topografinius planus, nuotraukas, sertifikatus, diplomus ir kitą Jums reikalingą informaciją ant standartinių (A4, A3, A2, A1, A0) ir nestandartinių (plotis gali siekti iki 1,37 m (vientisas skenavimas)) formatų, kopijuojame ant įvairių medžiagų.

Dokumentus, išlaikant jų raišką, išdidiname arba sumažiname iki Jums reikiamo spausdinimo formato.

Galite pasirinkti vienpusį arba dvipusį, spalvotą arba nespalvotą kopijavimą.

Mūsų kopijavimo centre – platus standartinio spausdinimo ir dekoratyvinio popieriaus pasirinkimas. Išsirinkite iš skirtingo storio (nuo 75 g/m2 iki 350 g/m2), įvairių spalvų, atspalvių, blizgumo ir raštų. Jei asortimente nerandate norimo popieriaus, užsakysime jo pagal individualų Jūsų pageidavimą arba nukopijuosime ant Jūsų pačių atsinešto dokumento.

Kopijavimo centro darbuotojai užtikrins, kad Jūsų medžiaga būtų parengta kruopščiai, išrūšiuota, lapų eilės tvarka atitiktų originalų spaudinio išdėstymą.

Didesnės apimties dokumentus pas mus galite ir įrišti – siūlome ne tik paprastų segtuvų įvairovę, bet ir specialios technikos reikalaujančių įrišimo būdų. Tinkamiausią jų ir geriausiai atitinkantį Jūsų darbo formatą bei idėją padės išsirinkti mūsų kopijavimo centro darbuotojai.

Kad didelių formatų dokumentus, brėžinius galėtumėte įrišti ar archyvuoti, siūlome lankstymo paslaugą. Atspausdintus standartinių bei nestandartinių matmenų dokumentus, brėžinius sulankstome iki A3 ar A4 formatų. Dokumentų šone galima palikti liniją, skirtą įrišimo darbams.

Mažų formatų spaudiniams, pavyzdžiui, vardų kortelėms, atvirukams, teikiame bigavimo paslaugą. Jos metu 150 g/m2 ar storesniame popieriuje įspaudžiama tiesi lenkimo linija. Ji užtikrina tvarkingą popieriaus perlenkimą, apsaugoma nuo lūžių, raukšlelių.

Esame vienas pirmųjų kopijavimo centrų Lietuvoje, todėl garantuojame Jums ilgamete patirtimi paremtą kokybę, profesionalumą, malonų aptarnavimą ir pagalbą.