Norėdami pateikti užsakymą:
print@bmkkc.lt
SUSISIEKITE SU MUMIS:
+370 6 181 0913
+370 6 068 1037

Apie mus

Aukštos kokybės ir laiku atliekamos paslaugos – tai tik nedidelė, nors aiškiai pastebima mūsų darbo dalis, kurią jau daugiau negu 20 metų vertina klientai. Atidumas, sąžiningumas, įsiklausymas į Jūsų poreikius – vieni svarbiausių mūsų įmonės darbo principų, kurie sugula į kiekvieną užsakymą.
Esame vienas pirmųjų kopijavimo centrų Lietuvoje, veikiantis nuo 1994 m. Jums, savo klientui, siūlome profesionalų aptarnavimą, savo srities specialistų: maketuotojo, spausdinimo technologų, paslaugas.

Turite verslo įmonę, užsiimate kūrybine veikla? Čia rasite labai platų paslaugų spektrą. Taupydami Jūsų laiką, užsakymus atliksime nuo pradžios iki pabaigos.

Bendradarbiaujame su kitų sričių profesionalais: fotografais, vertėjais, tekstų kūrėjais, todėl galime įgyvendinti individualius, nestandartinius užsakymus ir Jūsų kūrybinius sumanymus perkelti ne tik ant popieriaus ar drobės, bet ir kitų medžiagų, reikalingų idėjai atskleisti.

Mūsų darbe susipina ilgametė patirtis, žinios, įgūdžiai bei moralinės vertybės: atsakingumas, sąžiningumas, atidumas, pakantumas, lankstumas. Įmonės specialistai atsižvelgia į Jūsų prašymus, pataria ir padeda darbus atlikti greičiau. Jums įrengtoje laisvalaikio erdvėje kviečiame palaukti ruošiamų užsakymų, pasivaišinti kava ir saldėsiais.

Mums svarbu, kad tiek klientas, tiek darbuotojas įmonėje jaustųsi svarbia dalimi, todėl kuriame jaukią aplinką, kurioje laukiamas yra kiekvienas.

Ilgametė patirtis
Paslaugų įvairovė
Aukšta paslaugų kokybė
Nestandartiniai užsakymai
Korektūra/ Maketavimas
Atsakingumas ir pagarba klientui